در باره ما

گیتی صنعت شرکتی بین المللی می باشد که به منظور عرضه محصولات و خدمات صنعتی در استانداردهای جهانی، کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط شرکت گیتی پویان آذر به شماره ثبت 340557 در سال 87 راه اندازی شده است. ین شرکت در راستای ارتقاء توانمندی های خود در پیشبرد پروژه ها، اقدام به شناسائی شرکت های معتبر سازنده بین المللی و اخذ نمایندگی آنها به صورت انحصاری در ایران نموده است که از آن جمله می توان شرکتهای KASTAS ،TTO  و  OZGUN MAKINA نام برد .
آشنایی دقیق و میدانی مدیران این شرکت از نیازمندیها، فرآیندها و الزامات صنایع مختلف و برخورداری از زیرساخت های لازم شامل تجربه موفق بین المللی، روابط تجاری مستحکم، امکان دسترسی به منابع و تامین کنندگان معتبر و نیز کارشناسان خبره فنی و بازرگانی، این مجموعه را در مسیر تدارک و تامین بسیاری از اقلام مهم و کلیدی توانمند ساخته است.

توانمندی های گیتی صنعت

 نماینده انحصاری شرکت تولیدی پکینگ و اورینگ کاستاش از کشور ترکیه،یکی از بزرگترین شرکت های تامین قطعات اروپا

 نماینده رسمی شرکت تولیدی کاسه نمد تی تی او از کشور تایوان،یکی از بزرگترین کارخانه های تامین قطعات اروپا و آمریکا
پکینگ ها،اورینگ ها و کاسه نمد های:  لاستیکی،وایتونی،سیلیکونی،فلزی (مقاوم در برابر حرارت،سایش،اسید و...) شیار دار،لبه دار،دو لبه، فنر دار،گریس دار و ... در ابعاد میلیمتری و اینچی

 نماینده انحصاری شرکت تولیدی گیربکس های سنگین ، نیمه سنگین و کوپلینگ های خاص اوزگون ماکینا کشور ترکیه عمده تامین کننده گیربکس های کشور آلمان و همچنین کشور های اروپایی،آمریکایی و کانادا.
برای صنایع فولاد ، سیمان ، انرژی ، معادن و ...


 عرضه کننده انواع یاتاقان ، رولبرینگ و بلبرینگ های آمریکایی، آلمانی،ژاپنی ، سوئدی،کره ای و ...

یاتاقان ها و بلبرینگ های SKF,FAG,TIMKEN,NACHI,KOYO,NSK,NTN